Služby


pension Markéta

- Váš domov na horách -Pension Markéta není jen běžným ubytováním s komfortními službami, které jsou samozřejmou součástí pro ubytované. Pension Markéta je především tím, co vystihuje pojem dovolená. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s dětmi, přáteli, rodinou či jen v páru. Anebo klidně se svým sportovním klubem, firmou či spolužáky ze školy.

Dopřejte si proto příjemnou dovolenou pro regeneraci duše i těla, maximální klid daný polohou pensionu, který je sice v blízkosti všech služeb Harrachova, zároveň však nabízí jedinečné soukromí díky umístění v klidné zóně. Krásný a uklidňující výhled na Čertovu horu a okolní kopce jen může doladit pohodu pensionu. Sauna, bazén, společenská místnost nebo slunné balkóny zpříjemní pobyt a vyčistí hlavu.Harrachov je totiž proslulý velmi čistým a zdravým vzduchem, který má blahodárné účinky na mysl, na duši i na tělo.

Pension Markéta vám kromě ubytování v Harrachově nabízí také mnoho služeb pro zpříjemnění pobytu, nabízíme několik relaxačních, odpočinkových či sportovních možností, stravování, dětský koutek, velkou zahradu, ... .


Relax & Wellness


K úspěšné dovolené patří také příležitost k relaxaci.V pensionu Markéta si můžete dokonale odpočinout. Nabízíme několik relaxačních a odpočinkových možností:

finskou saunu - pro 4 osoby s odpočívárnou, sprchou a dětským balónkovým bazénkem s velkou kreslící tabulí ( potěší v zimě i v létě, saunovací účinky jsou známé k povzbuzení těla a imunitního systému ) - MIMO PROVOZ

parní box -
parní relaxace může dle individuální potřeby trvat 20 až 40 minut a snadno v rámci ní dosáhnete uvolnění dýchacích cest, vyčištění a prokrvení pokožky, jakož i celkové regenerace organismu - MIMO PROVOZ

masáže -
sportovní či relaxační si užijete v pohodlí pokoje ( našim klientům nabízíme masáže profesionálním masérem přímo ve Vašem pokoji! )

letní venkovní bazén
- bazén o velikosti 5 x 5 m a hloubkou pouze 80 cm, bude ideální pro celodenní radovánky, které ocení malí i velcí

Aquazorbing - chůze po vodě - s vodní koulí si užijete spoustu zábavy vy i přihlížející. Water ball má průměr 2 m, takže je vhodný jak pro děti tak dospělé. Jakmile tedy vlezete do koule a ta je naplněna vzduchem, můžete začít běhat po vodě.

Dále pro Vás a Vaše ratolesti můžeme zajistit koupání v krytém bazénu v blízkosti pensionu, relaxační koupání v pivních lázních, fitness, vstup do privátní solné jeskyně nebo můžete třeba vyzkoušet rybičky Garra Rufa ( Garra rufa se živí odumřelými buňkami kůže, a tím pomáhají k její regeneraci ).

Pro děti a hravé dospělé


V přízemí našeho pensionu najdou děti prostornou světlou hernu, která je plná různých hraček, knížěk a her.

Součástí herny je i dětský pracovní koutek, kde Vaše děti mohou rozvijet svoji kreativitu, ať už výrobou lapače snů, papírového indiánského týpí, navlíkáním korálků nebo třeba vybarvováním omalovánek.

K pensionu patří také rozsáhlé hřiště s dřevěnými herními prvky a pískovištěm, které leží hned vedle pensionu mimo komunikaci.
Vaše ratolesti můžete tedy třeba jen sledovat s kávičkou či pivečkem v ruce z terasy nebo balkónu.

Součástí hřiště jsou skluzavky, houpačky, prolézačky, kreslící tabule a plno dalších herních prvků. Pro nejmenší je připraveno pískoviště s hračkami.

V areálu pensionu najdou děti, ale i rodiče zajisté pobavení na velké profi trampolíně, která je zde k dispozici. Nebo třeba hrou pingpong na našem pingpongovém stole.

V zadní části pensionu Markéta se nachází dětský venkovní bazén, který je v provozu v letních měsících a je vybavený lehátky okolo bazénu.

Pro radovánky s míčem je u pensionu Markéta připraveno hřiště (5x12m) s fotbalovými brankami, lezeckou stěnou a street-basketbalovým košem.

V letní sezóně je u pensionu postaveno teepee, včetně 4 postelí, které je ideální jak pro dětské radovánky, tak pro dobrodružné-indiánské noci s dětmi v teepee .

V zimní sezoně můžete Vaše děti přihlásit do lyžařské školičky, kousek od pensionu, kterou pro Vás rádi zajistíme..
O Vaše děti se budou starat a prvními či druhými lyžařskými krůčky je povedou profesionální instruktoři s licencí APUL.

Pro odpolední zimní radovánky Vám rádi půjčíme sáňky či boby.

Společenské a ostatní zázemí


V přízemí pensionu se nachází společenská místnost, jejíž součástí je bar a zároveň slouží k podávání snídaní a večeří. Společenská místnost v pensionu Markéta je rozdělena do dvou části navzájem od sebe oddělených stěnou. V zadní části se nachází dětská herna, v přední jídelna s barem.

Společenská místnost disponuje velkou televizí s DVD přehrávačem. Ve společenské místnosti je samoobslužný bar.
Pro větší skupiny nabízíme možnost zapůjčení výčepního zařízení pro vlastní řízené pití.

V letních měsících je společenská místnost rozšířena o letní terasu s vlastním vchodem ze společenské místnosti, která volně navazuje na venkovní zázemí pensionu Markéta.

Grilujeme, pečeme, opékáme - rádi pro Vás uspořádáme večerní grilování mas, hamburgrů, pečení selátka či uzení kýty, nebo třeba jen opékání buřtů. Připravíme pro Vás večerní raut u ohně jak v létě tak v zimě.
U pensionu se také nachází venkovní ohniště s možností večerního posezení u otevřeného ohniště.

WiFi - připojení k internetu přes Wi-Fi je v celém pensionu jak na pokojích, tak ve společných prostorách zdarma.

Úschovna - v zimních měsících je k dispozici lyžárna, v letních je možnost úschovy kol a kočárků.

Parkování - parkování auta pro každý pokoj je přímo u pensionu a prostor je monitorován kamerovým systémem.

Půjčovna - v blízkosti pensionu Markéta se nachází půjčovna sportovních potřeb. V půjčovně je možné zapůjčit veškeré lyžařské, snowboardové a běžkařské vybavení pro všechny věkové kategorie. V půjčovně Vám také zapůjčí boby nebo sáně i s dětskou ohrádkou.Pro naše ubytované poskytujeme v půjčovně výrazné slevy na zapůjčení veškerého sportovního vybavení.

Pension Markéta - v areálu pensionu Markéta najdete plno doplňků pro využití volného času jako například petanque, badminton, Slick Line, ...
 

Další maličkosti, pro pohodovou dovolenou s dětmi.


V kuchyňce, která je společná a je přístupná po celou dobu pobytu, máte k dispozici lednici, mikrovlnku, toustovač, rychlovarnou konvici, nádobí, talíře, sklenice, dřez a sporák.

Snídaně -
součástí snídaně je pestrá nabídka pro děti, potraviny jsou z kvalitních zdrojů a v nabídce jsou například- džusy, cornflakes, ovoce, šunka, sýry, mléko, jogurty, marmeláda, nutela, apod.

K večeři -
si můžete objednat dětské menu.

Rádi Vám poradíme trasy vhodné pro malé děti ať už pěšky, s kočárkem nebo na kole.

Na nástěnce a v informačním boxu v pensionu Markéta si můžete vzít či prohlédnout letáky, mapy a literaturu, kde najdete mnoho nápadů na výlety a jiné vyžití s dětmi v Harrachově a okolí.

Rádi Vám také po předchozí domluvě zapůjčíme zdarma :

dìtskou postýlku
jídelní židličku
dìtské prkénko
noèník
dìtské el. chùvièky
dìtské nosítko
vanièku, stolièku, ...
 

Stravování


Při stravování v pensionu zažijete maximální soukromí a pohodlí. Celý pension je zpřístupněn pouze pro ubytované hosty. Tak též i jídelní prostory.

Jidelna spojená s barem je otevřena po celý den.

Pro přípravu jak snídaní tak i večeří  dbáme na nákup potravin převážně z místních ekologických zdrojů. Pochutnáte si na receptech starých i novějších, převážně však českých.

Stravování zajišťujeme pro hosty formou polopenze. Snídaně je bufetová a z nabídky si vybere jistě každý, večeře pak servírovaná. Nabízíme jak evropskou tak ryze českou kuchyni. Pobyt si můžete objednat také jen se snídaní a využít služeb restaurací a hospůdek v blízkém okolí.
 

Služby v okolí


Velice rádi pro Vás zajistíme i další jak odpočinkové tak sportovní aktivity.

Lyžařská škola - pro naše hosty rádi zajistíme lyžařskou a snowboardovou vyuku, jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Instruktoři vlastní certifikát mezinárodně uznávaného vzdělání APUL - Asociace profesionálních učitelů lyžování, která je členem ISIA.Naučíme lyžovat všechny věkové kategorie pomocí jednoduchých zábavných cviků tak, abyste si jízdu užili - ať pluhem, carvingem a nebo na snowboardu!

Golfové hřiště - Chceš začít hrát golf ? Zajišťujeme pobyty s výukou pro začátečníky. Předností tohoto hřiště je omezená (řízená) průchodnost hráčů, maximální počet skupin na hřišti je 7, to zajistí každému hráči dostatek soukromí a klidu pro svou hru. Je to jediné hřiště v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses", děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů.

Nordic Walking - nabízíme výlety s nordic walkingem pro všechny věkové kategorie, především pak pro seniory a nesportující veřejnost s individuálním přístupem podle aktuálního zdravotního stavu a kondice. Obtížnost jednotlivých výletů volíme s přihlédnutím k požadavkům a kondici účastníků.

Půjčovna horských kol - rádi pro Vás i Vaše děti zajistíme zapůjčení horských kol a uschování u nás v pensionu Markéta.

Půjčovna elektrokol - budete příjemně překvapeni. Nezáleží na Vašem věku a kondici, elektrokolo je tou správnou volbou v kopcovitém terénu pro každého.

Bungee Jumping - Freestylový Bungee Jumping v Harrachově je jedním z adrenalinových dobrodružství v Harrachově, z něhož si vychutnáte překrásný výhled na město Harrachov. 36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Vzhledem ke speciální plošině na televizní věži rozhodčích navržené speciálně pro Bungee Jumping si můžete skočit Bungee Jumpingu na Vaši dovolené v Harrachově. Bungee Jumping si můžete skočit za nohy popředu či pozadu nebo si skočit s úvazem za hrudník, na snowboardu, na bigfootech či salta vpřed či vzad. Což zajišťuje zážitek, který odpovídá Vaši osobnosti.
Takže, pokud hledáte adrenalinový zážitek, při Vašem pobytu v Harrachově, který si budete pamatovat na celý život, "freestylový Bungee Jumping" v Harrachově z televizní věže má vše co pro splnění Vašeho zážitku potřebujete.

Rádi po Vás zajistíme některou z dalších služeb v Harrachově:

Půjčovna koloběžek a terénních tříkolek či čtyřkolek
Fotbalové hřiště s umělým osvětlením
Tenisové hřiště s umělým osvětlením
Tandemové létání v Harrachově
Rafty a vodácké aktivity
Indoor golfový simulátor
Dětský bowling
Bobová dráha
Vertical park
Monkey park
Geocaching
Bowling
Minigolf
Squash
...
pension Markéta
Harrachov 555
512 46  Harrachov, Czech republik

Email:
pensionmarketa@centrum.cz
Tel: +420 774 40 80 70
Copyright © 2012 by "pensionMarketa.cz